Stottercafé

Stottercafe in Gent, Antwerpen en Hasselt

Voorlopig zijn er geen activiteiten rond stottercafé gepland. Check Back!

https://www.facebook.com/stottercafe.antwerpen

WOENSDAG 19/02/2020 STOTTERCAFE IN BERCHEM

Op woensdag 19/02/2020 verwelkomen wij graag terug iedereen die van dichtbij en verderaf met stotteren te maken krijgt op onze Valentijnseditie, by popular demand al een tijdje onze ‘speed’date-editie en de kans om rustig in 1-op-1-gesprekjes kennis te maken met andere mensen die stotteren. Zoals steeds in de Nieuwe Vrede te Berchem, vanaf 19.30 u

stottercafe berchem belgische stottervereniging

Momenteel wordt het Stottercafé in Gent en Antwerpen georganiseerd. BSV maakt hier graag deel van uit maar is niet noodzakelijk de organisator.

In tegenstelling tot zelfhulpgroepen, die vaak gebonden zijn aan een bepaalde therapievorm, is het Stottercafé een ontmoetingsplaats voor alle personen die stotteren

Een Stottercafé wil een een veilige ontmoetingsplaats zijn voor alle stotterende mensen, los van het feit welke therapie ze al dan niet volgen. Ook mensen uit hun omgeving (ouders, vrienden, collega’s, leerkrachten…) en logopedisten zijn welkom. Niettemin waakt het Stottercafé er over dat dit concept niet misbruikt wordt om de ene of andere therapievorm te promoten.
De wensen en behoeften van de stotterende mens staan in het Stottercafé centraal. Iedereen is welkom op het stottercafe in Gent en Antwerpen.

In het Stottercafé kunnen stotterende personen dus hun ervaringen – zowel negatieve als succeservaringen – en gevoelens uitwisselen. Of het Stottercafé biedt een podium voor lezingen of workshops. Dit kan bv. gaan over omgaan met faalangst, stotteren en relaties, stotteren en werk,…
Daarna is er ruimte om aan de bar gezellig bij te kletsen. Suggesties voor onderwerpen zijn steeds welkom op Facebook en Twitter.

ARCHIEF

Stottercafé Hasselt komt er weer aan!
24 oktober 2019. Iedereen welkom !
De Vogelsanck, Demerstraat 99, 3500 Hasselt
Deuren open 19.30 – Aanvang 20u

stottercafe in hasselt 24 oktober 2019
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial