Nieuws

Belgische Stottervereniging B.S.V Nieuwsberichten

Belgische Stottervereniging B.S.V. Nieuwsberichten

Opgelet deze artikels reflecteren niet noodzakelijk onze visie.

Testen van Ecopipam bij de behandeling van stotteren

in een poging om een ​​nieuw medicijn te vinden, zal een onderzoeksteam aan de School of Medicine aan de Universiteit van Californië, Riverside, in samenwerking met het laboratorium voor spraakpathologie aan de Universiteit van Redlands, een studie uitvoeren bij CITrials in Riverside, Californië, om te bepalen hoe effectief ecopipam, een oraal toegediend medicijn, is als behandeling tegen stotteren. Lees meer

PWS verkozen 46ste President van de Verenigde Staten

Joe Biden, ‘persoon wie stottert’ is verkozen tot de 46ste President van de Verenigde Staten. Zonder politieke kleur te bekennen -want daar is BSV niet mee bezig, vinden we dit uiteraard G-E-W-E-L-D-I-G ! Het levende bewijs dat stotteren ons succes niet hoeft te bepalen !

Van stotteraar tot nieuwslezer

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial